بررسی و تحقیق درباره امضاي ديجيتال

مطالب دیگر:
📖پژوهش جامعه‌شناختى و روش‌هاى تخصصى آن 11ص📖پیش درآمدی بر مالکیت معنوی📖پيش نويس قانون جرايم عليه صلح و امنيت بشري 19 ژوئيه 1991 20ص📖پيوستن علم قاضى به بيّنه يا اقرار 34ص📖پيوند عضو پس از قصاص 21ص📖تاثير جهل يا اشتباه بر مسئوليت كيفري در حقوق آمريكا 49ص📖تاريخچه حقوق بشر در اسلام 21ص📖تأملي بر وضع شناسي حقوق بشر در جهان كنوني 9ص📖تبیین جایگاه جرم قتل عمدی در حقوق و فقه📖تجربيات كشور ژاپن در رسيدگي غير قضائي 7ص📖تحليل ماده 41 قانون مجازات اسلامي 16ص📖تحليلي بر شوراي قانون اساسي فرانسه 18ص📖تحول پايه هاي اصلي حقوق مدني فرانسه در برخورد با واقعيات 21ص📖تخريب اموال تاريخي و فرهنگي در حقوق جزاي ايران 10ص📖تدليس - مطالعه تطبيقي در حقوق فرانسه, انگليس اسلام و ايران 106ص📖تشابهات‌ و تفاوتهاي‌ حقوق‌ جزايي‌اسلامي‌ و غربي 23ص📖تشكيلات و سازمان زندانهاي فرانسه 18ص📖مذاکره تجاری و سازمانی(به همراه لینک رایگان بازدید)📖خرید و دانلود کتاب سه‌شنبه‌ها با موری اثر میچ البوم pdf📖دانلود پاورپوینت مهارت سنجش یادگیری
دانلود, تحقیق, درباره, امضاي, ديجيتال|31011047|xyw
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با بررسی و تحقیق درباره امضاي ديجيتال

دانلود بررسی و تحقیق درباره امضاي ديجيتال
دارای 9 صفحه وبا فرمت word و قابل ویرایش

بخش هایی از محتوای فایل::

امضاي ديجيتال (Digital Sign)
نگاهي فني
امضاي ديجيتالي به اين معناست كه طرف مصرف كننده و طرف تجاري بتوانند از امنيت ارتباط و برنامه ها با استفاده از PKL(Public Key Infrastructure) بهره برداري كنند.
بزوم امنيت بر روي اينترنت
ما اکنون در حال سپری کردن عصر اطلاعات هستيم. تعداد افراد و تجارتهايي که هر روز به اينترنت ملحق می شوند به طور بی سابقه ای در حال رشد است. در حاليكه هر روز دسترسی به اينترنت آسان تر و سرعت آن سريعتر مي شود و قيمت آن ارزانتر مي شود, بسياری از افراد ميزان زيادی از وقت خود را بر روی اينترنت به تبادل اطلاعات و همچنين به تبادلات مالی ميپردازند. در حاليکه اينترنت يک شبکه اطلاعاتی بازاست. هرکسی مي تواند از اينترنت استفاده کند و در نتيجه هر کسی ميتواند از آن برای استخراج اطلاعات از مناطق آسيب پذير، برای مقاصد سودجويانه و غير قانونی استفاده کند. اگر اينترنت بخواهد به منبعی برای استفاده اهداف تجاری و انتقال اطلاعات تبديل شود مطمئنا به يک بنياد و موسسه امنيت هم نياز دارد.