بررسی و تحقیق درباره آشنایی با دستگاه اسیلوسکوپ

مطالب دیگر:
📎تحقیق بهره وری چیست؟📎تحقیق اتوماسیون اداری📎تحقیق توان افزایی منابع انسانی📎جزوه آموزشی چند نكته كارساز در مورد مدیریت زمان📎تحقیق خلاقیت در مدیریت📎تحقیق تجزیه و تحلیل ساختار و سیستم📎تحقیق مدیریت زنجیره تأمین (SCM)📎تحقیق مدیریت و کنترل پروژه📎تحقیق مشارکت زنان در محیط کار📎پاورپوینت اعصاب و عروق اندام فوقانی📎پاورپوینت انرژی مصرفی در ورزش و نحوه محاسبه آن📎پاورپوینت پروتئین و اسیدهای آمینه📎پاورپوینت تأثیرات متقابل تمرین و رژیم غذایی بر میزان لپتین📎پاورپوینت تأثیر محیط بر فعالیت های ورزشی📎تحقیق بررسي خواص عنصر رادیواکتیو تريتيم و اندازه گيري ميزان خطرات آن📎تحقیق بررسی تطبیقی حقوق و آزادی های فردی در نظام حقوق اساسی ایران و فرانسه📎پاورپوینت ریکاوری (بازگشت به حالت اولیه)📎پاورپوینت سایتوکاین های عضله و اثر ورزش بر آن ها📎تحقیق بررسی جرائم علیه اخلاق و عفت عمومی📎پاورپوینت طراحی تمرین در فوتبال
دانلود تحقیق,درباره آشنایی با دستگاه اسیلوسکوپ,oscilloscope|31011049|xyw
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با بررسی و تحقیق درباره آشنایی با دستگاه اسیلوسکوپ

دانلود بررسی و تحقیق درباره آشنایی با دستگاه اسیلوسکوپ
دارای 4 صفحه وبا فرمت word و قابل ویرایش


  • بخش هایی از محتوای فایل::
    در این قسمت قصد داریم یک دوره کوتاه و ساده از کار با اساسی ترین وسایل تولید و اندازه گیری سیگنال های الکتریکی ارایه کنیم. سعی کردیم که توضیحات به زبانی ساده بیان شود .
    یک راهنمای قدم به قدم استفاده از اسکوپ نیز در انتهای مطالب قرار دادیم تا مورد استفاده سریع شما قرار گیر
    1- اسیلوسکوپ (oscilloscope)
    اصولا کلمه oscilloscope به معنی نوسان نما یا نوسان سنج است و این وسیله برای نمایش دوبعدی سیگنال های متغیر با زمان است. که محور افقی نمایش زمان و محور عمودی محور اختلاف ولتاژ بین دو نقطه از مدار است. پس اسیلوسکوپ فقط توانایی نمایش ولتاژ رو داره و وسیله ای صرفا برای اندازه گیری است و یک اسکوپ ایده آل نباید هیچ تاثیری بر روی سیگنال ورودی داشته باشه و فقط اون رو نمایش بده.